אודות

קצת עליי

נעים להכיר!

​שמי מעיין פנחסי, בוגר תואר ראשון - 5 שנות לימוד ברפואה סינית (Dipl.Ac.CH) באוניברסיטת צ'נגדו לרפואה סינית שבסין – Chengdu University of Traditional Chinese Medicine.​ מומחה לאקופונקטורה (דיקור סיני), דיקור יפני, צמחי מרפא, שיאצו, סוטאי ותזונה סינית.​​ בדרך כלל, מסלול לימודים של רפואה סינית נמשך 4 שנים אך לשמחתי זכיתי לקחת חלק במסלול מיוחד ששילב 3 שנים לימודים בארץ + שנתיים לימודים בסין שבסופם מקבלים תואר ראשון ברפואה סינית. זה היה מסלול ארוך יותר ומקיף יותר שכן הלימודים בסין הרבה יותר אינטנסיביים ומקיפים ומאפשרים למידה בתוך בית חולים לרפואה סינית (דבר שלא קיים בארץ). גרתי במשך שנתיים בסין בעיר צ'נגדו (עיר הבירה של מחוז סצ'ואן) בה למדתי ועבדתי בבית החולים לרפואה סינית, תחת ליווי צמוד של טובי הרופאים והפרופסורים הסיניים וכך רכשתי ידע ונסיון טיפולי רב שלא ניתן היה להשיגו בארץ. לסין הגעתי בשנת 2010 וחזרתי ממנה בשנת 2012. ניתן לראות תמונות מתקופת הלימודים שלי בסין בגלריית התמונות. החל משנת 2012 אני מנהל קליניקות פרטיות לרפואה סינית ברמת גן ובנס ציונה.​ הטיפולים השונים בקליניקות מותאמים אישית לכל מטופל, למצבם הפיזי והנפשי. הטיפול ברפואה סינית הוא דינאמי ומשתנה עם ההתקדמות במצבו של המטופל.​ מטיפול לטיפול המטופל מראה שיפור במצבו וכך גם מטיפול לטיפול, הטיפול עצמו משתנה בהתאם להתקדמות במצב. גם לאחר סיום לימודי אני ממשיך ללמוד וממשיך להתמקצע בתחומי. בכל שנה אני הולך לכנסים והשתלמויות של מיטב המורים שמגיעים לארץ מסין וכן מידי כמה שנים אני נוסע להשתלמויות נוספות בסין.

למה בחרתי ברפואה הסינית?

מאז ומתמיד הרפואה הסינית הקסימה אותי, הדרך הטבעית של החזרת הגוף למצבו התקין והמאוזן וההסתכלות על הגוף והנפש כיישות אחת כוללת.

השבת ההרמוניה לגופנו.
את הרפואה הסינית הכרתי בתור מטופל כאשר חליתי בדלקת פרקים, שבאה לידי ביטוי בכאבי פרקים חזקים.

במשך שנתיים עברתי בין רופאים מערביים רבים שלכולם אותה התשובה: "אנחנו מכירים את הבעיה שלך, לא ניתן לפתור אותה אלא רק למנוע את החרפתה ע"י כדורים ובכל פעם שכואב לך אתה יכול לקחת משככי כאבים".
הכאבים אצלי היו יומיומיים ולכן לא הייתי מוכן לקבל את התשובה שאצטרך לקחת משככי כאבים על בסיס יומיומי וכמובן שידעתי כמה זה מזיק ולא בריא לקחת משככי כאבים על בסיס יומיומי וכך נחשפתי והכרתי לראשונה את העולם המופלא של הרפואה הסינית.
לאחר חודש טיפולים ברפואה סינית ראיתי שיפור ניכר בכאבי הפרקים ולאחר חודשיים נוספים הרגשתי כמו בן אדם חדש נטול כל אותם הכאבים שליוו אותי במשך שנתיים!
ברגע הזה הבנתי שאני רוצה ללמוד לעומק את הרפואה הסינית ולעזור לאנשים נוספים להכיר את הרופאה הסינית ולעזור להם להירפא!

אני אוהב לעזור לאנשים, אוהב את המקצוע ונהנה בכל יום להקשיב ולראות בשיפור המשמעותי במצבם הרפואי של המטופלים שלי. זה נותן לי סיפוק אמיתי.

כאן בשבילכם

לימודים באוניברסיטת צ'נגדו לרפואה סינית שבסין

בניית טיפול מותאם

המשך טיפולים בהתאם לדרישת הלקוח/ה

שיטות הטיפול העיקריות בקליניקה

צמחי מרפא סיניים, אקופונקטורה (דיקור סיני), דיקור יפני, שיאצו, סוטאי, תזונה סינית. טיפולים נלווים: אלקטרו-אקופנקטורה (דיקור בשילוב פולסים חשמליים), דיקור אוזן (אוריקולותרפיה), מוקסה, וכוסות רוח.