מעיין המרפא מטפל ברפואה סינית

​מעיין פנחסי

רפואה סינית דיקור סיני

מטפל ברפואה סינית

מי אני
שמי מעיין פנחסי, בוגר תואר ראשון ברפואה סינית מאוניברסיטת צ'נגדו לרפואה סינית שבסין – Chengdu University of Traditional Chinese Medicine.

חמש שנות לימוד רפואה סינית (3 שנים בארץ + שנתיים בסין).

מומחה לאקופונקטורה (דיקור סיני), צמחי מרפא, שיאצו ותזונה נכונה.​

מרצה במכללת מירב לרפואה סינית - האוניברסיטה הפתוחה.

כחלק ממסלול התואר הראשון בסין, גרתי במשך שנתיים בסין בעיר צ'נגדו ולמדתי ועבדתי בבית החולים לרפואה סינית שבצ'נגדו תחת ליווי צמוד של טובי הרופאים והפרופסורים הסיניים וכך רכשתי ידע ונסיון טיפולי רב.​
הטיפולים בקליניקה ברמת גן מותאמים בדיוק לכל מטופל, למצב הפיזי והנפשי המדויק בו הוא או היא נמצאים ומותאם לרצון וליכולת של המטופל להכיל את הטיפול. הטיפול הוא דינאמי ומשתנה עם ההתקדמות במצבו של המטופל.

מלא/י פרטיך ואשוב אליך בהקדם

מהי רפואה סינית ?

הרפואה הסינית מוגדרת כיום כמערך הרפואה השני בגודלו בעולם, ומשמשת הן כשיטת ריפוי אפקטיבית למחלות שונות והן כרפואה מונעת, המאזנת את הגוף והנפש.

עוד בשנת ב-1979 פרסם ארגון הבריאות העולמי את רשימת 40 המחלות הנפוצות, בהם הוא ממליץ להיעזר בדיקור סיני! ההכרה בדיקור סיני וביתר הטיפולים מהרפואה הסינית, הולכת ומתפתחת ואיתה אף רשימת המחלות בהן מומלץ לטפל באמצעות דיקור, של ארגון הבריאות העולמי.

מיליוני אנשים ברחבי העולם מצאו פתרון בעזרת הרפואה הסינית ונהנים מטיפולים אפקטיביים, טבעיים, שאינם כואבים, המסייעים להשכיח סמפטומים, כאבים ומצבים נפשיים, ע"י השבת הגוף לאיזון הטבעי שלו.

מחפשים פתרון טבעי, יעיל וללא תופעות לוואי? צרו אתנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ חינם.

צפו בכתבה אודות מעיין פנחסי וכוסות רוח בתוכנית "בוקר בריאות" בערוץ 13 רשת

דיקור סיני המלצות כאב
דיקור סיני המלצות כאבי ברכיים
המלצות של מטופלים
דיקור סיני המלצות
תמונות מהקליניקה ומסין